איך עובד התהליך

תהליך הגשת תביעה קטנה ON LINE דרך אתר תיק ת"ק הינו תהליך פשוט וקצר ביותר:

 

1. נושא התביעה:

 

תחילה, עליכם לסמן מהו נושא התביעה שבו בחרתם.

יש לשים לב כי אף אם נושא התביעה שברצונך לבחור אינו נמצא תחת הלשונית הקיימות באתר, באפשרותך לבחור תביעה כל בנושא אחר, באמצעות לחיצה על לשונית תביעה בנושא; 'אחר' המופיעה בדף בחירת נושא התביעה.

 

2. תובע ונתבע:

 

המערכת מציגה סדרה של שאלות על מנת לאסוף מידע בנוגע לתביעה שלכם, מידע זה מכיל את פרטי התובע/ת והנתבע/ת, אלו פרטים שחובה למלא בצורה זהירה, מדויקת ונכונה, פרטים אלו משמשים את בית המשפט לשליחת הודעה לנתבע אודות התביעה שהוגשה.

אנא הקפידו למלא את המידע באופן נכון ומדויק, על מנת למנוע אי דיוקים שיכולים למנוע הגשת תביעתכם.

 

3. פרטי המקרה:

 

המערכת תאפשר לכם להעלות את כל הראיות שלכם באמצעות מנגנון העלאת ראיות המאפשר העלאת קבצי תמונה, קול או סרט שיופיעו בכתב התביעה שיוגש כנספחים.

 

חשוב מאוד לשמור את המקור של הראיות ולא לזרוק אותו לאחר שמעלים את הראיות לאתר, יתכן שתצטרכו להציג את המקור בדיון שיתקיים.

 

לאחר מכן המערכת תשאל אתכם, מהו הסכום שברצונכם לתבוע, יש לשים לב שהמערכת מעריכה את סכום התביעה על פי תשובותיכם בשאלות שעליהן אתם נשאלים, אך הסכום שתוגש נקבע על ידי המשתמש, באפשרותכם לשנות את הסכום המוצע, להגדילו או להקטינו כפי שתרצו.

 

4. חבילות ותשלום:

 

לאחר שבדקתם ואישרתם כי כל הפרטים נכונים, תוכלו לבחור האם להכין את כתב התביעה באמצעות האתר ולהגישו לבד, או האם להגיש את כתב התביעה דרך האתר.

 

5. סיום:

 

לאחר התשלום יפתח עבורכם כרטיס תביעה המכיל את כתב התביעה שלכם בקובץ pdf ,  ראיותיכם,  אישורי הגשה לבית המשפט ועוד...

כמו כן, המערכת תעדכן אתכם בנושא תביעתכם באמצעות התראות שנשלחות אליכם במייל -.מרגע הגשת התביעה עד ליום הדיון.

 

מידע נוסף ניתן למצוא תחת לשונית שאלות ותשובות